Кафедра проводить підготовку студентів з спеціальностей: 123 “Комп’ютерна інженерія” та 125 “Кібербезпека”.

Випускники кафедри не мають проблем з працевлаштуванням в галузі системотехніки та розробки програмного забезпечення. А найбільш допитливі та цілеспрямовані успішно працюють у провідних компаніях світу. Зокрема, випускник кафедри 2000 року Пахунов Олексій працює старшим розробником програмного забезпечення для ракет Falcon та космічного корабля Dragon, які розробила компанія SpaceX Ілона Маска. Випускник 1997 року Шопнік Герберт є менеджером по роботі с ключовими замовниками і партнерами компанії Bitfury, яка є найбільшим промисловим майнером, разробником програмного и апаратного забезпечення для роботи с блокчейном «Біткойна».

На основі ґрунтовної підготовки по найбільш популярних мовах програмування С, С++, С#, Java, Java-script, Python, бази даних SQL та апаратному комп’ютерному забезпечення студенти кафедри навчаються реалізації програмних додатків, програмно-апаратних комплексів та систем управління:

  • Web-дизайн, Front-End розробку, розробка Web-додатків на стороні сервера на мові PHP та використовуючи технологію ASP.NET.
  • Розробка системних програмних додатків з використанням архітектурних особливостей операційних систем Windows, Linux.
  • Розробка додатків для керування мобільними пристроями для операційних систем Android, IOS в середовищах Android Studio, Xamarin.
  • Програмування мікроконтролерів та Інтернет-речей на мові С++ та вбудованих скриптах (розумний будинок на основі пристрою Xiaomi IoT та з використанням для керування програмно-апаратних засобів Arduino, Raspberry PI;).
  • Керування роботизованими системами та літальними апаратами у середовищах V-REP, Microsoft Robotics Developer Studio та з використанням для керування програмно-апаратних засобів Arduino, Raspberry PI;
  • Проектування комп’ютерних мереж та програмування мережевих додатків та вивчення основ системного адміністрування в середовищі Linux.
  • Інформаційної безпеки з вивченням основних криптографічних методів захисту інформації з використанням Java Cryptography API та Microsoft Crypto API.
  • Побудову антивірусних програм і додатків захисту інформації в комп’ютерних мережах.