31 серпня 2022 року відбулася церемонія закриття літнього навчання 2022 за Проєктом USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” – міжнародної програми з підвищення кваліфікації викладачів та модернізації освітніх програм з кібербезпеки відповідно до міжнародних стандартів.
На завершальній церемонії з вітальними словами до всіх учасників програми звернулися керівниця напряму розвитку спеціалістів з кібербезпеки Проєкту USAID Ольга Насібуліна та професор міжнародного Флоридського університету Роберт Пікок, а також інструктори курсів.
У фідбеку слухачі курсів відзначили високий рівень організації Проєкту USAID-2022 та висловили вдячність інструкторам, викладачам провідних університетів США, які поділилися не лише власним фаховим досвідом, а і продемонстрували новітні методики викладання дисциплін та організації навчального процесу.
На час проходження курсів слухачам був наданий доступ до хмарного навчального середовища Canvas та надпотужного хмарного кіберполігону для індивідуальних та командних тренувань з кібербезпеки RangeForce, який визнано найповнішою у світі платформою підвищення кваліфікації з кібербезпеки за допомогою реалістичного, цілісного, вдосконаленого навчання оборонним навичкам з одночасною точною та кількісною оцінкою наявних командних можливостей.
Від Хмельницького національного університету участь у літньому навчанні за Проєктом USAID прийняли викладачі кафедри кібербезпеки Джулій В.М., Кльоц Ю.П., Мостовий С.В., Муляр І.В., Петляк Н.С., Тітова В.Ю. та Чешун В.М., які пройшли інтенсивний курс підвищення кваліфікації за програмами:
- Advanced Malware Course (поглиблений курс зловмисного програмного забезпечення)
- Penetration Testing (тестування на проникнення);
- Security Audit and Risk Management (аудит безпеки та управління ризиками);
- Cloud Cyber Security (Хмарна кібербезпека).
Отримані знання та досвід впроваджені в навчальний процес при підготовці здобувачів вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти за спеціальністю 125-Кібербезпека ХНУ. Приємним бонусом за успішне проходження літнього навчання викладачами кафедри є виділення студентам спеціальності ліцензій RangeForce для опанування в хмарному кіберполігоні передових світових технологій кібербезпеки.
Колектив кафедри кібербезпеки і студенти висловлюють щиру подяку американському народу та організаторам Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” за надану можливість фахового самовдосконалення на рівні найсучасніших міжнародних практик.