Випускникам шкіл

У 2023 році для вступу на освітній ступінь бакалавра після завершення 11 класів на базі повної загальної середньої освіти потрібні результати НМТ 2022 або 2023 років, а також приймаються результати ЗНО 2020-2021 років.

Реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2023 році тривала з 03 квітня до 03 травня 2023 р.

У 2023 році національний мультипредметний тест (НМТ-2023) складається з української мови, математики (обов’язкові предмети) та або фізики, або іноземної, або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника).

Відповідно до затверджених МОН умов прийому на спеціальність 125 «Кібербезпека та захист інформації» для здобуття ступеня бакалавра встановлені наступні вагові коефіцієнти оцінок предметів національного мультипридметного тесту:

 • Основний блок:
  • К1 – 0.3 (українська мова);
  • К2 – 0.5 математика;
 • Додатковий блок:
  • К3 – 0.4 (фізика);
  • К3 – 0.3 (іноземна мова);
  • К3 – 0.2 (історія України, біологія, хімія)

Конкурсний бал  (КБ) розраховується по формулі:

де

К1, К2, К3 – вагові коєфіцієнти;

П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предмету.

Для прикладу, якщо абітурієнт з додаткового блоку обрав фізику, то конкурсний бал розраховується по формулі:

де

П1 – оцінка з української мови;

П2 – оцінка з математики;

П3 – оцінка з фізики.

У 2023 році для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідною умовою є наявність мотиваційного листа (вимоги до мотиваційного листа ХНУ). Про основні аспекти можна прочитати за посиланням .

Починаючи з 1 липня Вам потрібно створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. «Інструкція користувача …» https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2022.pdf )

У період з 19 липня по 31 липня подати документи (сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті самостійно або звернувшись у центр подачі електронних заяв ХНУ https://pk.khmnu.edu.ua/centrez/ ).

Детальніше про терміни і основні дати можна дізнатись на сайті приймальної комісії ХНУ за посиланням.


ГАРАНТ ОПП 125 “КІБЕРБЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ” (БАКАЛАВРИ)
к.т.н., доцент Чешун Віктор Миколайович
e-mail: cheshunvn@khmnu.edu.ua