Вебінари-дискусії міжнародного проєкту «Взаємодія поліції та громади в Україні: будуємо діалог стейкхолдерів»

В четвер, 10 лютого 2022 року, в рамках міжнародного проєкту «Взаємодія поліції та громади в Україні: будуємо діалог стейкхолдерів», відбувся вебінар-дискусія «Молодь у зоні ризику : дистанціювання від злочинної діяльності».

Ініціатива реалізується спільними зусиллями Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС/ EUAM), Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP), Канадської поліцейської місії в Україні (CPMU), Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP) в Україні.

Вебінар «Молодь у зоні ризику: дистанціювання від злочинної діяльності» присвячено питанню розгляду ініціатив та програм, які допомагають убезпечити підлітків від правопорушень. Вебінар є початком чергової серії онлайн-зустрічей в рамках проєкту «Взаємодія поліції та громади в Україні: будуємо діалог стейкхолдерів».

Участь у серії вебінарів від кафедри кібербезпеки приймають викладачі Петляк Наталія Сергіївна та Чешун Віктор Миколайович.

Мета  вебінарів – налагодити діалог між департаментами української поліції на центральному та регіональному рівнях, місцевою владою, НУО та представниками громадськості, які зацікавлені у впровадженні підходів взаємодії поліції та громади «community policing», а також  прагнуть розпочати безпекові проєкти  у співпраці з поліцією.