Зустріч з учнями старших класів СЗОШ №12

Третього травня 2021 року на кафедрі Кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж відбувся профорієнтаційний захід для учнів старших класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12, в ході якого викладачі кафедри ознайомили своїх гостей з особливостями освітньої програми “Кібербезпека”, презентували лекційні аудиторії і спеціалізовані лабораторії кафедри, продемонстрували роботу сучасного програмного та програмно-апаратного забезпечення спеціальності, а також технічних засобів захисту інформації. Під час заходу учні мали можливість особисто випробувати технології захисту приміщень від вторгнень і засоби пошуку шпигунських закладних пристроїв та протидії їх застосуванню.

Особливу зацікавленість у учнів викликала наявна можливість навчання за спеціальністю 125-Кібербезпека в магістратурі Хмельницького національного університету за програмою спільного диплому Університету у Бєльсько-Бялій (УББ), Польща.

На завершення зустрічі з презентаційною доповіддю виступив керівник курсів ХНУ міжнародної мережевої академії Cisco Мостовий С.П., який ознайомив слухачів з наявною можливістю отримати під час навчання в університеті за освітньою програмою “Кібербезпека” міжнародні сертифікати Cisco.

Колектив кафедри запрошує на презентаційні заходи і дні відкритих дверей учнів шкіл та їх батьків. Ми продемонструємо Вам переваги спеціальністю 125-Кібербезпека, що перебуває зараз на піку актуальності за світовими рейтингами, а також дамо відповіді на Ваші питання.

Кафедра запрошує на навчання за освітньою програмою “Кібербезпека” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.