Бесіда-застереження «Інформаційна безпека в цифровому світі» від Хмельницької ОУНБ та кафедри кібербезпеки ХНУ

31 жовтня 2022 року, в рамках відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності, відбулася бесіда-застереження «Інформаційна безпека в цифровому світі», організована спільними зусиллями Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки і кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету.

Про інформаційну грамотність та кібербезпеку розповів учасникам заходу доцент кафедри кібербезпеки ХНУ Віктор Чешун.

Під час бесіди обговорювалися питання умов зародження і тенденцій розвитку кібербезпеки в інформаційному просторі, сучасні загрози інформаційної безпеки в цифровому світі, характерні ознаки і різновиди кіберзлочинів та способи протидії їм, а також загальні правила безпечного користування медійними та інформаційними технологіями без ризиків стати жертвою та учасником злочинних схем в світі цифрових технологій.

Від Хмельницької ОУНБ в рамках заходу презентовано книжково-ілюстративну виставку «Навігатор у медіасвіті».