CRDF Global: Розробка навчальних матеріалів для українських університетів

26-27 січня 2021 року в рамках програми «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) відбувся онлайн семінар «Розробка та інтеграція ІТ курсу з елементами кібербезпеки в навчальний план». Хмельницький національний університет представляли завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Кльоц Ю.П. та доцент Тітова В.Ю.

На семінарі були представлені доповіді:

• Олексій Барановський, старший викладач, Шведський технологічний інститут Блекінге; Доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Тамара Радівілова к.т.н., професор кафедри телекомунікацій ноı̈ інженеріı̈ ім.В.В.Поповського, ХНУРЕ;
  • Юрій Баришев, к. т. н., доцент кафедри захисту інформаціı̈ ВНТУ;
  • Joel Rasmus виконавчий директор, університет Пердью;
  • Umit Karabiyik доктор технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій, університет Пердью;
  • Ida Ngambeki доктор технічних наук, доцент комп’ютерних та інформаційних технологій, університет Пердью;
  • Nicole Hands linical Assistant Professor, університет Пердью;
  • Eugene H. Spafford професор комп’ютерних наук, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії професор комунікації, професор філософії, професор політології, виконавчий директор Emeritus, Purdue CERIAS.

В рамках семінару за підтримки менторів було деталізовано тематику курсу та визначено планові результати навчання.

Проект реалізується за фінансової підтримки Державного Департаменту США, офісом із координації допомоги в Європі та Євразії.