День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року відзначається 19-й День безпечного Інтернету (SID – Safer Internet Day).

Safer Internet Day проводиться за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe з 2004 року щорічно. В цей день в усьому світі проводяться різноманітні заходи та акції під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Сьогодні День безпечного Інтернету – міжнародний захід, що відзначається за приблизними оцінками в 170 країнах світу, в тому числі в Україні.

Кампанія Дня безпечного Інтернету спрямована на відповідальне та безпечне використання цифрових технологій з повагою до прав людини. Мета заходу – заохотити всіх людей, незалежно від віку та інтересів, зробити свій внесок у створення більш безпечного Інтернету.

Завдання фахівців з кібербезпеки в цей день не лише використати всі свої професійні навички для створення безпечного інтернет-середовища, а і активно долучитися до заходів з підвищення обізнаності користувачів в проблемних питаннях безпечного користування інтернетом.

З нагоди Дня безпечного Інтернету 2022 року кафедра кібербезпеки Хмельницького національного університету приєднується до заклику щодо більш безпечного та відповідального використання Інтернету та пропонує Вам пройти невеличкий квест за посиланням https://bit.ly/3JfzM6P з азів кібергігієни в інтернеті.