День фізичної культури і спорту

11 вересня 2021 року в с. Шарівка Хмельницького район, відбувся турнір з волейболу серед жіночих та чоловічих команд. Шарівка, село яке має давні спортивні традиції. В його центрі розташована спортивна зала, де працювала ДЮСШ від Ярмолинецького району, а Стародуб Петро Миколайович в 70 роки став Заслуженим тренером України з волейболу. В цій ДЮСШ багато років працювала тренером по волейболу мама Пивовар Зореслави. На згадку про ню, щорічно в кінці вересня проводиться турнір з волейболу, в якому приймають участь команди з Кам’янець-Подільського, Деражні, Дунаєвців та Хмельницького.Серед учасників змагань була жіноча збірна команда Хмельницького національного університету. В турнірі також взяли участь: збірна команда ЗСШ 1-3 ступенів с. Шаріка та команда жінок ветеранок з цього села, капітаном якої була випускниця ХНУ Пивовар Зореслава.На урочистому відкриті змагань спортсмени та уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв «Небесної сотні», та всіх військових української армії, які загинули на сході України. Відкрив турнір староста села Завадський Петро Володимирович та спонсор змагань Нецький Андрій Володимирович. Переможців та призерів змагань чекали медалі, кубки, грамоти, кубки для кращих гравців кожної команди, а також сертифікати на 1000 гривень. За підсумками змагань серед жіночих команд переможцями турніру стала збірна команда Хмельницького національного університету, друге місце посіла команда ветеранів волейболу с. Шарівка і третє місце посіла команда місцевої школи.

В перерві між грою

Для всіх учасників турніру це був перший старт в новому 2021-2022 навчальному році. Тож побажаємо усім учасникам турніру успішних стартів та перемог.