Держспецзв’язку провела другі всеукраїнські змагання з кібербезпеки UA30CTF

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела всеукраїнські молодіжні онлайн-змагання із кібербезпеки у форматі Capture the Flag – UA30CTF. У них взяли участь понад 400 учасників, об’єднаних у 107 команд із різних куточків України, в тому числі декілька команд різних курсів з факультету Кібербезпека Хмельницького національного університету.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом 12 годин команди вирішували 25 завдань на пошук та експлуатацію вразливостей у поєднанні з вирішенням цікавих логічних завдань.

🏅Наймолодшою командою від ХНУ були першокурсники, а саме Коробко Роман, Добровольський Назар, Бойцун Дмитро, Коваль Олександр та Александровська Дар’я, які зайняли 26 місце зі 107 команд, доволі не поганий результат, як для студентів які тільки почали занурюватись у кібербезпеку. Також команди нашого університету зайняли 32 та 36 місце.