Другий навчальний семінар в рамках програми «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global в м. Миргород

В рамках реалізації програми з розробки та інтеграції ІТ курсів з кібербезпеки в навчальний план українських університетів 18-19 червня 2021 року, в м. Миргород (Полтавська область), було проведено другий навчальний семінар для представників 7 українських вищих навчальних закладів.

Метою зазначеного заходу (в цілому заплановані три семінари) була презентація робочих матеріалів з розробки курсу, які були напрацьовані у співпраці з українськими та американськими менторами та отримання професійних порад від колег для фіналізації навчальної програми.

Менторами програми є провідні національні фахівці з кібербезпеки: Тамара Радівілова, Олексій Барановський та Юрій Баришев, а також доктора наук, професори університету Пердью (США) – Ніколь Хєндс, Конні Джастіс, Юджин Спафорд, Байджан Янг, Тагір Кан, Джин Кошиц та Анікет Кейт за керівництвом виконавчого директора центру освіти та досліджень у забезпеченні та безпеки інформації (CERIAS) Джоела Расмуса.

Хмельницький національний університет на семінарі представляли завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Юрій Кльоц та доцент Віра Тітова.

Програма фінансується Державним Департаментом США, офісом із координації допомоги в Європі та Євразії.