Іменна стипендія ім. М. Грушевського

Вітаємо Святослава Чорненького, студента кафедри кібербезпеки, з отриманням іменної стипендії  імені М. Грушевського відповідно до наказу №258 Міністерства освіти та науки України від 4 березня 2024 року.

Святослав є постійним учасником студентського конструкторського бюро, а також учасником ГО “Меморіал” ім. Василя Стуса. Активно займається науковою та громадською роботою в університеті, приймає участь у навчальних семінарах та конференціях. Є старостою академічної групи. Має великий авторитет серед студентів та викладачів за відповідальне ставлення до справи, надійність, пунктуальність, широкі знання, доброзичливість і суспільну активність. Активно займається волонтерською та громадською діяльністю і долучає до зазначеної діяльності одногрупників та інших здобувачів вищої освіти.

Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.