Кафедра прийняла участь у онлайн-семінарі «Тестування та безпека WI-FI мереж»

25 січня 2024 року відбувся онлайн-семінар «Тестування та безпека WI-FI мереж», до участі в якому запрошені студенти і викладачі кафедри кібербезпеки ХНУ.

Семінар проведено в рамках серії заходів з популяризації навчального курсу «Тестування та безпека WI-FI мереж», розробленого за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» на базі Національного університету «Львівська політехніка», для якого Проєкт допоміг створити регіональну лабораторію з кібербезпеки.

Спікеркою семінару виступила Ольга Михайлова, кандидат фізико-математичних наук, доцентка кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології НУ «Львівська політехніка».

В ході онлайн зустрічі обговорювалось питання, як користувач може захистити свою Wi-Fi мережу. Спікерка приділила увагу основним аспектам проблеми кіберзахисту  ресурсів бездротових мереж:

• історичні аспекти розвитку Wi-Fi технологій та супутніх загроз
  • вплив проблем кібербезпеки на бездротові мережі
  • типові атаки на Wi-Fi мережу, способи та ознак їх здійснення
  • основні вимоги до безпеки WLAN
  • системи виявлення та запобігання вторгнення в бездротові мережі
  • аудит бездротової мережі
  • бездротова політика безпеки тощо