“Кібератака: реалізація та протидія”

“Кібератака: реалізація та протидія” – навчальна тема для студентів кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету від інженера кіберкоманди Cisco Talos.

Черговим кроком співпраці є захід з нагоди Міжнародного дня інформаційної безпеки-2020 (Computer Security Day-2020) – навчальна тема «Кібератака: реалізація та протидія». Захід проводив інженер кіберкоманди Cisco Talos Дмитро Коржевін.

Варто зазначити, що Дмитро Коржевін є експертом не лише з рішень Cisco, а й членом та активним учасником міжнародних спільнот та організацій з кібербезпеки, зокрема: FIRST, NICEWG, ISECOM, NCIRC NATO, OWASP, EC-Council CISO board, TVM board.

Під час зустрічі експерт на прикладі детально проаналізував планування, реалізацію кібератаків та покрокову протидію.

Усі зареєстровані студенти отримали доступ до курсу Програми академій Cisco “Основи кібербезпеки”. По успішному завершенню курсу вони мали можливість отримати сертифікат та цифровий бейдж.

Нагадуємо, що відеозапис навчальної теми буде доступний до 00:00 1 лютого 2021 року для зареєстрованих учасників за посиланням https://bit.ly/2L0nmqv

Навчальна тема від Cisco – це:

  • взаємодія з міжнародним ІТ-вендором;
  • залучення професіоналів-практиків з галузі до проведення занять;
  • провадження неформальної освіти;
  • підвищення кваліфікації НПП та покращення практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

#cisco
#ComputerSecurityDay2020
#Cybersecurity Essentials