Лекція Dr. Marc Siegel, San Diego State Universiy

Сьогодні студентам і викладачам кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету випала нагода відвідати захоплюючу лекцію відомого дослідника та експерта у галузі управління ризиками Dr. Marc Siegel. Надзвичайно актуальна в сучасних реаліях тема лекції “Risk Management – Its Importance in Organizational Management, International Trade and Business” викликала жвавий інтерес усіх присутніх.

Лекція пройшла англійською мовою, що дало студентам можливість не лише отримати корисні знання у галузі управління ризиками, але й покращити свої навички англійської мови. Докладна інформація та приклади, представлені на слайдах, були відмінним засобом візуалізації складних концепцій та методів управління ризиками.

Під час цієї лекції Dr. Marc Siegel, окреслив важливості управління ризиками, описав типові компоненти управління ризиками в організаціях та основні компоненти активного управління ризиками, додаючи при цьому приклади для кращого розуміння, які дали змогу простіше та ефективніше зрозуміти інформацію.

У завершення лекції бакалаври і магістри кафедри долучились до спілкування з професором, задаючи актуальні питання за власними інтересами та напрямками наукових досліджень.

Щиро дякуємо Dr. Marc Siegel, за змістовну лекцію.