Міжнародна онлайн-зустріч з обговорення розробки курсу «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж»

13 липня 2021 року відбулася чергова онлайн-зустріч з обговорення розробки курсу «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж» в рамках участі в програмі «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global.

У зустрічі приймали участь зав. кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Юрій Кльоц, доцент кафедри Віра Тітова, куратори курсу Baijian Yang та Юрій Баришев, а також представники CRDF Global.

Результатом зустрічі стало обговорення та затвердження презентацій матеріалів до лекцій та методичних вказівок до лабораторних робіт за темою «Методологія атак на комп’ютерні мережі», серед яких було виділено класифікацію атак на комп’ютерні мережі, класифікацію порушників безпеки мереж за їх мотивацією, досвідом та наявними інструментами, а також визначено перелік програмного та апаратного забезпечення, необхідного для проведення лабораторних робіт.