Міжнародна зустріч за підтримки CRDF Global

12 березня кафедрою кібербзпеки та комп’ютерних систем і мереж в рамках участі в програмі «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global було проведено планову онлайн-зустріч з обговорення розробки курсу «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж».

У обговоренні приймали участь завідувач кафедри Кльоц Ю.П., доцент Тітова В.Ю., куратор курсу з університету Purdue Baijian “Justin” Yang, Ph.D. Associate Professor, Dept. Computer and Information Technology (шт. Індіана, США) та представник CRDF Global Ольга Приходько.

В ході обговорення представники кафедри презентували свої розробки з тематики запланованого курсу та очікуваних результатів навчання. Презентація отримала схвалення куратора, який зазначив комплексність та актуальність майбутнього курсу і висловив впевненість, що зазначений курс буде цікавий для студентів. Також в ході було погоджено наступні плани дій, щодо розробки  робочої програми та силабуса для їх демонстрації на квітневому воркшопі.