Міжнародне навчання у рамках проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»Хмельницький національний університет 30 березня 2021 року отримав відзнаку про участь у проєкті USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» як частини міжнародного проєкту USAID Cybersecurity Activity.

У рамках цього проєкту викладачі кафедри кібербезпеки з 14 червня по 23 липня 2021 року пройшли онлайн-навчання з фахових курсів Cyber-physical System Security, Foundations of Computer and Network Security, Web security в Florida International University.

Отримані знання активно впроваджуються в освітні компоненти спеціальності «Кібербезпека».