Національний кластер кібербезпеки: стан кібербезпеки України в умовах війни

21 квітня 2022 року зав. кафедри кібербезпеки Кльоц Ю.П. та доцент кафедри Тітова В.Ю. прийняли участь у Національному кластері кібербезпеки, присвяченому стану кібербезпеки України в умовах війни.

Під час кластеру обговорювалися питання протистояння надскладним та розподіленим DDoS-атакам.

Питання необхідності та важливості GSM безпеки і побудови SOC-центрів, що відповідатимуть міжнародним вимогам на базі телеком-провайдерів для безпеки роботи мережі мобільного зв’язку в Україні.

Прийняті в ході кластеру інженерні, технічні та організаційні рішення мають забезпечити здатність інформаційно-комунікаційних мереж і послуг протистояти діям, що становлять загрозу доступності, цілісності та конфіденційності інформаційним ресурсам держави та об’єктів критичної інфраструктури.