Науковці ХНУ серед переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

18 травня до Дня науки у Хмельницькі обласній раді вже всімнадцяте вітали кращих науковців краю — переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Цьогоріч учасниками конкурсу були 38 науковців з 9 наукових установ. Всього на конкурс надійшло 18 робіт.

Оцінювались науково-дослідні роботи за такими критеріями, як актуальність проблеми, наукова новизна та обґрунтованість підбору і методів дослідження, наукова цінність і новизна одержаних результатів, практична цінність результатів для області та України, економічний ефект від впровадження, очікуваний економічний ефект для області.

Спеціальні дипломи переможцям конкурсу вручили заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко та заступник голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту Світлана Павлишина.

Традиційно серед переможців та призерів конкурсу науковці та викладачі Хмельницького національного університету.

В номінації «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених» нагороду отримав колектив авторів науково-дослідної роботи «Методи та засоби забезпечення відмовостійкості та живучості спеціалізованих інформаційних технологій в умовах впливів зловмисного програмного забезпечення» у складі:

• Миколи СТЕЦЮКА – доктора філософії, старшого викладача кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету;
  • Олега САВЕНКА – доктора технічних наук, професора, декана факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

Пишаємося науковцями нашого університету! Бажаємо їм міцного здоров’я, творчого натхнення та нових наукових здобутків!