Навчання студентів кафедри в ХНУРе за курсом «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні» стартувало

Незважаючи на важкі умови сьогодення, розпочалося навчання за курсом проєкту Жан Моне «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні».

До курсу активно долучились студенти спеціальності 125-Кібербезпека та викладачі кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету, які отримали позитивні враження і результати від попередніх курсів проєкту.

Зі старту курс викликав зацікавлення серед студентів, адже вже на першій лекції були розглянуті ключові тренди з кібербезпеки та відбулося ознайомлення із Стратегією кібербезпеки ЄС на цифрове десятиліття. Студенти порівняли європейські практики з українськими реаліями і оцінили обсяг завдань, які постають перед ними як перед майбутніми фахівцями з кібербезпеки.

Курс проводиться на базі Харківського національного університету радіоелектроніки з долученням учасників з інших ЗВО України.   Провідний спікер курсу – доктор технічних наук, професор Марина Євдокименко, координатор проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні». Окремі розділи курсу будуть проведені досвідченими викладачами та фахівцями-практиками у галузі кібербезпеки.

Завдяки проведенню онлайн-курсів Жан Моне та інших студенти і викладачі, незважаючи на відстані та економічні обставини, отримують змогу реалізувати своє право на академічну мобільність шляхом дистанційного навчання в передових навчальних закладах України та зарубіжжя за актуальними для них напрямками, скласти враження щодо технологій викладання в різних ЗВО та застосувати найкраще в освітньому процесі власного університету, отримати нові знання і навички, поспілкуватися з фахівцями з інших міст та обмінятися власними ідеями й досвідом. Приємним бонусом по завершенню курсу для студентів ХНУ є можливість перезарахування окремих модулів навчального плану дисциплін за принципами неформальної освіти на підставі сертифікату про проходження курсу.

Дякуємо організаторам курсу за самовіддану працю в складних умовах і бажаємо успіху в опануванні матеріалу всім учасникам.