Обговорення меморандуму про співпрацю з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України

11 жовтня 2022 року відбулася зустріч представників Хмельницького національного університету та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з питань укладання меморандуму про співпрацю.

В обговоренні прийняли участь начальник Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Хмельницькій області полковник Катревич Богдан Іванович, ректор Хмельницького національного університету  Матюх Сергій Анатолійович і завідувач кафедри кібербезпеки Кльоц Юрій Павлович.

На зустрічі підтверджено бажання взаємовигідної співпраці,  визначено її пріоритетні напрямки, відзначено готовність Управління сприяти розвитку освітньої програми «Кібербезпека» Хмельницького національного університету.

Погоджений учасниками зустрічі зміст меморандуму враховує спільні інтереси обох сторін, а головне – інтереси студентів спеціальності 125-Кібербезпека ХНУ, відкриваючи перед ними нові можливості для проходження практик, формування індивідуальних освітніх траєкторій і подальшого працевлаштування. Нові перспективи підвищення кваліфікації та участі у спільних проєктах відкриває меморандум і перед професорсько-викладацьким колективом кафедри кібербезпеки.