Обговорення проєкту стандарту бакалаврського рівня за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації»

8 січня 2023 року відбувся Всеукраїнський вебінар з публічного обговорення проєкту стандарту бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації».

В ході вебінару спікер Кобозєва Алла Анатоліївна (заступник голови підкомісії зі спеціальності 125 – Кібербезпека Науково-методичної комісії №7 з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення інституту інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій Одеського національного політехнічного університету) розповіла про передумови та історію створення проєкту стандарту, розглянула  проблемні аспекти процесу розробки та презентувала реалізовані в проєкті інноваційні рішення.

З аналізом переваг та недоліків стандарту виступили учасники обговорення:

• Гнатюк Сергій Олександрович – Керівник ГО “Наукова асоціація кібербезпеки України”, доктор технічних наук, професор, декан факультету комп’ютерних наук та технологій Національного авіаційного університету;
  • Харченко В’ячеслав Сергійович – член Наглядової Ради ГО «Українське науково-освітнє ІТ товариство», доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки факультету радіоелектроніки, комп’ютерних систем та інфокомунікацій Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ»;
  • Бахрушин Володимир Євгенович – доктор фізико-математичних наук, професор, професор Національного університету «Запорізька політехніка».

Викладачі кафедри кібербезпеки ХНУ взяли участь в дискусії з обговорення проєкту стандарту та перспектив його впровадження.