Онлайн-зустріч студентів кафедри кібербезпеки із представниками компанії EPAM

9 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів кафедри кібербезпеки із представниками компанії EPAM.

Компанія EPAM допомагає світовим лідерам проєктувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення, включно із вирішенням питань інформаційної безпеки програмних продуктів та даних. Один із основних напрямків її діяльності – навчальні програми  усіх найпопулярніших технологій і напрямів для студентів старших курсів і початківців, які хочуть освоїти нову професію або самовдосконалитись. Співпраця кафеди кібербезпеки з компанією EPAM розвивається у напрямку організації неформальної освіти студентів, підвищення кваліфікації та працевлаштування випускників. Перспективою компанії EPAM є відкриття офісу в Хмельницькому, що зумовлює зацікавленість компанії у підготовці кваліфікованих кадрів на місці та їх залученні до роботи. Із цією метою і була організована зустріч студентів зі стейкхолдерами EPAM.

Під час зустрічі керівник лабораторії EPAM у Вінниці Олег Ковалюк провів оглядову лекцію на тему “Онлайн-тренінги компанії EPAM – нові можливості для студентів”.

Олександр Шевченко (Lead Software Test Automation Engineer, EPAM) провів майсер-клас “Основи автоматизованого тестування”.

Зміст зустрічі зацікавив студентів і викликав активну дискусію. Студенти задавали питання за тематикою тестування програмного забезпечення, про проходження курсів за програмою навчання EPAM University та перспективи подальшого працевлаштування випускників курсів.

Колектив і студенти кафедри кібербезпеки висловлюють щиру подяку компанії EPAM за цікаву зустріч і розкриття нових перспектив самовдосконалення та працевлаштування.

Посилання EPAM University Programs:

https://training.epam.ua/

https://www.facebook.com/epamuniversityprograms

t.me/epamuniprogua