Онлайн-зустріч з обговорення розробки курсу «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж

Чергова онлайн-зустріч з обговорення розробки курсу «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж» в рамках участі в програмі «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global відбулася 25 березня 2021 року.

У зустрічі приймали участь зав. кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Кльоц Ю.П., доцент кафедри Тітова В.Ю., куратори курсу Baijian Yang та Юрій Баришев, а також представники CRDF Global Ірина Цивковська та Ольга Приходько.

Результатом зустрічі стало затвердження переліку тем лекцій та лабораторних робіт вищезазначеного курсу, а також погодження наступних планів дій щодо розробки лекційних матеріалів та методичних вказівок до лабораторних робіт.