Основи кібербезпеки для представників державних органів

21 грудня голова відбулася фінальна онлайн-зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування  Хмельницької області щодо навчального онлайн-курсу «Основи кібербезпеки для представників державних органів».

У зустрічі приймали участь голова Хмельницької  облради Лабазюк В.О., представники територіальних громад Хмельницького регіону, регіональний координатор CRDF Global в Хмельницькій області Басистий В.В. Хмельницький національний університет був представлений доцентом кафедри кібербезпеки Тітовою В.Ю.

В ході онлайн-зустрічі присутнім було презентовано кафедру кібербезпеки Хмельницького національного університету, її освітні та наукові здобутки, та окреслено основні аспекти подальшої співпраці кафедри та її випускників з територіальними громадами Хмельницької області

Започаткована співпраця дозволить підвищити рівень професійної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека» шляхом проходження ними практики у державних установах та на об’єктах критичної інфраструктури Хмельницької області, а також розширить можливості працевлаштування випускників даної спеціальності. Дякуємо Хмельницькій обласній раді, Вадиму Басистому та всьому колективу CRDF Global за організовану зустріч.