Підписання угоди про співпрацю з провідною ІТ-компанією EPAM

9 лютого 2022 року в стінах Хмельницького національного університету було підписано угоду про співпрацю між університетом та ІТ-компанією ЕРАМ. Угода передбачає довготривалу співпрацю у сфері сучасних інформаційних технологій, яка сприятиме підвищенню рівня підготовки студентів та кваліфікації викладачів. Тепер студенти ХНУ зможуть поглибити свої знання за більш ніж 25 актуальними ІТ-напрямками і матимуть можливість поєднати їх з практичним підходом та стажуванням на реальних проєктах.

До участі в заході долучилися: Денис Гриньов, керівник освітніх програм EPAM University в Україні; Олег Кустов, керівник освітніх програм EPAM University в центральному регіоні; Олег Ковалюк, координатор освітніх програм EPAM University в центральному регіоні; Сергій Матюх, ректор Хмельницького національного університету; Олег Синюк, проректор з наукової роботи; Олександр Бармак, завідувач кафедри комп’ютерних наук; Тетяна Говорущенко, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та програмування.

«Підтримка молоді та сприяння доступу до якісної освіти є одним з ключових напрямків сталого розвитку ЕРАМ. Саме тому вже більше 10 років компанія системно інвестує в освіту. Це і підтримка інфраструктури навчальних закладів, допомога з актуалізацією навчальних програм, а також спеціальні заходи і навчальні програми для студентів та викладачів. Віримо, що разом із сильними освітніми партнерами ми зможемо дати випускникам якісну підготовку для старту професійної кар’єри», – заявив Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ Україна.

«Відповідно до стратегії розвитку Хмельницького національного університету одним із пріоритетних напрямків його діяльності є співпраця зі стейкхолдерами. Для підготовки кваліфікованих бакалаврів та магістрів у галузі інформаційних технологій важливим аспектом є практична підготовка, реалізація якої найефективніше здійснюється під час співпраці ЗВО з провідними ІТ-компаніями України та світу. Співпраця з компанією ЕРАМ, лідером у сфері розробки програмного забезпечення, що входить в міжнародну групу EРАМ та є найбільшою ІТ-компанією України, дозволить покращити якість освітніх програм ІТ-спеціальностей, залучити фахівців світового рівня до практичної підготовки студентів та збільшити шанси випускників на працевлаштування в топових ІТ-компаніях України», – коментує підписання угоди ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.

Підписання цієї угоди стало логічним продовженням присутності компанії в Подільському регіоні. Хмельницький національний університет став першим освітнім партнером компанії в області. Вибір не випадковий, адже ХНУ займає високі позиції у спеціалізованих рейтингах, зокрема і в консолідованому рейтингу навчальних закладів вищої освіти України 2021 року.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ,
прес-служба ІТ-компанії ЕРAM
Про EPAM Systems
Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продуктів і платформ. Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покращити їхнє життя. Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах, а також на ресурсах ЕРАМ University у Facebook чи на тренінговому порталі.