Пішов з життя Хмельницький Юрій Владиславович

12 серпня 2023 року на 66-му році життя пішов у вічність кандидат технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки Хмельницький Юрій Владиславович.

Народився 14.05.1958 в селі Старомихайлівка, Мар’їнського району, Донецької області.
В 1998 закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю радіоелектронні пристрої літальних апаратів.
Свій трудовий шлях в Хмельницькому національному університеті Юрій Владиславович розпочав з1991 року на посаді асистента. Кандидат технічних наук з 1996 року. З 1997 року доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж.

У нашій пам’яті Юрій Владиславович назавжди залишиться людиною високого інтелекту, талановитим педагогом і науковцем, щирим товаришем та надійним колегою.
Висловлюємо глибокі співчуття його сім’ї, рідним та близьким і розділяємо з ними біль втрати.
Вічна йому пам’ять!

Прощання відбудеться 13 серпня о 14 годині в хмельницькій міській ритуальній службі за адресою вулиця Князя Святослава Хороброго (Толстого Лева), 5а