Правове виховання: попередження та протидія корупції

Сьогодні, 16 листопада, використовуючи платформу відеоконференції ZOOM, відбулась зустріч старост академічних груп факультетів з оперуповноваженим Управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Самолюком Юрієм Миколайовичем у напрямку правового виховання студентства та в рамках виконання заходів Хмельницького національного університету щодо попередження та протидії корупції у закладах вищої освіти.

Студентам була надана роз’яснювальна інформація про те, що є подарунком, а що наданням неправомірної вигоди. Важливою була інформація, цитування та роз’яснення статей Закону України про корупцію та Кримінального Кодексу України щодо відповідальності сторін дачі і отримання неправомірної вигоди. Юрій Миколайович доступно, на прикладах відповів на низку питань щодо різних ситуацій. Таку роботу продовжуємо і надалі.

Завідувачка відділу навчально-виховної роботи Байдич Л.Е.