Правила прийому до Хмельницького національного університету в 2021 році

Ознайомитись із правилами прийому до ХНУ в 2021 році (зі змінами та доповненнями від 31.12.2020) можна ознайомитись за посиланням.

 «125 – Кібербезпека»

Ми живемо у вік розвитку кіберпростору, і щодня кожен з нас стикається з необхідністю використання інформаційних технологій (ІТ). Від соціальних мереж, розміщення інформації про свої персональні дані в інтернеті і до користування банкоматами, банківськими рахунками тощо. У зв’язку з цим виникає проблема освіти і професійної підготовки фахівців в галузі управління ІТ та інформаційною безпекою, яких все ще не вистачає в Україні.

В рамках підготовки за освітньою програмою «Кібербезпека» викладаються професійно-орієнтовані дисципліни, які допомагають нашим студентам реалізувати себе фахівцями з інформаційних технологій та захисту інформації в найрізноманітніших сферах діяльності в Україні та за кордоном.

 «123 – Комп’ютерна інженерія»

Комп’ютерна інженерія займається проектуванням та розробкою мікропроцесорів, комп’ютерів, суперкомп’ютерів, інших складових сучасних комп’ютерних систем і мереж, їх інтеграцією та дослідженнями в галузі робототехніки. Завдання, пов’язані з комп’ютерною інженерією, включають в себе написання програмного і мікропрограмного забезпечення для мікроконтролерних, мікропроцесорних та робототехнічних систем, а також розробку операційних систем.

В рамках підготовки за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія: програмування та захист комп’ютерних систем і мереж» викладаються професійно-орієнтовані дисципліни, які допомагають нашим студентам реалізувати себе, як ІТ-фахівців, в найрізноманітніших сферах діяльності в Україні та за кордоном.