Професійний розвиток завдяки членству в жіночих асоціаціях із кібербезпеки

Викладачки кафедри кібербезпеки взяли участь у вебінарі «Професійний розвиток завдяки членству в жіночих асоціаціях із кібербезпеки», що відбувся в рамках проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури в Україні».

Мета зустрічі – надихнути викладачок та працівниць у сфері кібербезпеки, показати можливі шляхи розвитку та кар’єрного зростання.

Спікерками заходу були:

• Олеся Данильченко – заступниця директора Української міжбанківської асоціації платіжних систем ЄМА
  • Анастасія Конопльова – CISA, CRISC, CDPSE, IT-аудиторка з досвідом фінансового аудиту, СЕО LLC UAG, керівниця київського відділення ISACA у 2018-2020р.
  • Олександра Єременко – професорка кафедри інфокомунікаційної інженерії ім. В.В.Поповського, засновниця Kharkiv ICT ACM-W Chapter
  • Марина Саприкіна – лідерка ініціативи Дівчата STEM, голова ГО «Центр розвитку КСВ»

Під час заходу обговорювалися актуальні питання щодо можливостей професійної реалізації жінок у сфері кібербезпеки, презентувалися матеріали про наявні фахові жіночі асоціації, їх структуру і цілі та умови вступу до асоціацій, а також про наявну підтримку жінок з боку асоціацій та інших спільнот у професійному зростанні.