Програмі Cisco в Україні 25 років

24 листопада 2023 року на базі Центру підтримки академій при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся BootCamp академій Cisco, який було приурочено до 25 річниці програмі Cisco в Україні.

Із привітальними словами виступили Микола Митник (Ректор ТНТУ ім. І.Пулюя),  Карстен Сімонс (Head of Global Partner Strategies and Planning, Member of the NetAcad Leadership team) та Арманд Леблоіс (Regional Manager, Cisco Neworking Academy Europe CIS).

Про “Технологічні ініціативи програми CDA в Україні” та “Освітні ініціативи програми CDA в Україні” розповів Володимир Орлов (Регіональний менеджер з інновацій та цифрової трансформації).

На технічній доповіді Ракель Мартінез (Technical Manager for Europe in NetAcad) розповідала про оновлення на платформах, об’єднання netacad.com та skillsforall.com.

Академію Cisco при Хмельницькому національному університеті представляли Юрій Кльоц, Сергій Мостовий, Наталія Петляк та Павло Регіда.

В рамках BootCamp були напрацьовані шляхи подальшого розвитку Академiї Cisco Хмельницького національного університету.

Особлива подяка Сергію Марценку (керівнику Академiї Cisco Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя) за організацію плідної зустрічі у такий важкий для країни час.