Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

З 18 жовтня 2021 року стартував наступний етап освітнього компоненту USAID Cybersecurity Activity проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

В рамках цього компоненту доцент кафедри Чешун В.М. пройде підвищення кваліфікації з курсу «Цифрова криміналістика».

А доцент Тітова В.Ю – з курсу «Реагування на інциденти».

Обидва курси викладають провідні викладачі університету Пердью (США): д-р Маркус Роджерс, Ніколас Стерджен та Крассимір Цвєтанов.

Вже починаючи з перших занять були обговорені такі актуальні питання, як основні задачі цифрової криміналістики, технології збереження доказів, техніки аналізу та дослідження кіберінцидентів. Зазначені питання та багато інших, а також сучасні технології їх викладання  в подальшому будуть імплементовані у навчальний процес кафедри, щоб підвищити професійний рівень здобувачів вищої освіти та зробити їх більш конкурентоздатними на сучасному ринку праці.