Прийом документів на спеціальність «Кібербезпека»

Прийом документів на спеціальність «Кібербезпека» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст або магістрКафедра кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету запрошує Вас скористатися можливістю отримати вищу освіту за спеціальністю «Кібербезпека», по завершенні якої Ви здобудете диплом магістра з кібербезпеки.

Даний диплом надає та підтверджує право займати посади (згідно з Державним класифікатором професій):

• керівник структурного підрозділу (сфера захисту інформації)
  • начальник відділення (сфера захисту інформації)
  • менеджер систем з інформаційної безпеки
  • професіонал із організації захисту інформації з обмеженим доступом
  • професіонал із організації інформаційної безпеки

Або аналогічні посади у відповідності до штатного розкладу підприємства.

Вартість навчання: 25 400 грн. за рік.

Термін навчання: півтора роки.

Освітня програма спеціальності передбачає вивчення таких фахових дисциплін, як:

• Моніторинг та менеджмент інформаційної безпеки
  • Теорія та проектування захищених систем
  • Проектування та супровід систем інформаційної безпеки
  • Методи аналізу та побудови криптосистем
  • Моделювання та оцінювання ефективності засобів захисту інформації
  • Цифрова криміналістика
  • Аспекти тестувань на проникнення та етичний хакінг
  • Обробка інформації з обмеженим доступом

Документи приймаються за адресою м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, корпус №3 (приймальна комісія).

• початок прийому заяв та документів – 09 серпня 2021 року;
  • закінчення прийому заяв та документів – 25 серпня 2021 року;
  • строки проведення іспитів (фаховий іспит та іспит з англійської мови, обидва складаються в Хмельницькому національному університеті.) – 26-27 серпня 2021 року;
  • термін оприлюднення рейтингового списку вступників – не пізніше 28 серпня 2021 року;
  • виконання вступниками вимог до зарахування – не пізніше 30 серпня 2021 року;
  • терміни зарахування вступників не пізніше 01 вересня 2021 року.

Під час подання заяви до ХНУ вступник пред’являє особисто:

• документ, що посвідчує особу (відповідно Закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»);
  • військово-обліковий документ для військовозобов’язаних;
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень магістра або спеціаліста, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

До заяви, поданої в паперовій формі (бланк надається приймальною комісією та заповнюється при подачі документів), вступник додає:

• копію документа, що посвідчує особу (3 шт.);
  • копію довідки з податкової інспекції про ідентифікаційний код (3 шт.);
  • копію військово-обліковий документ для військовозобов’язаних;
  • шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Контактна інформація:
Приймальна комісія ХНУ ☏ (0382) 67 27 55, (067) 122 68 60, email: pkkhnu@ukr.net
Зав. кафедри КбКСМ, к.т.н, доцент Кльоц Ю.П. email: klots@khmnu.edu.ua
Гарант освітньої програми, к.т.н, доцент Тітова В.Ю. ☏ (067) 38 00 384, email: titovav@khmnu.edu.ua