Регіональний Кластер – Кібербезпека, захист критичної інфраструктури

Регіональний кластер з кібербезпеки вітає Вас та запрошує взяти участь у засіданні Кластеру, яке відбудеться 30 червня 2021 року. Захід організований кафедрою кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж спільно з відділом міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету.Тема засідання «Кібербезпека. Захист критичної інфраструктури. Підготовка спеціалістів та потреби ринку в Хмельницькій області».Доєднатися до засідання Кластеру можна таким чином:

• Офлайн (ХНУ, вул. Інститутська 11, 4-й корпус);
  • Онлайн, через платформу Zoom;
  • Пряма трансляція на Facebook.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://bit.ly/2TgTJoWПісля реєстрації ви отримаєте лист з підтвердженням, що містить інформацію про доєднання до заходу.Організаційні деталі заходу:Дата та тривалість: 30 червня 2021, 10:00 – 13:00 (за київським часом)Мова заходу: українська.Будь ласка, закликаємо до вчасного виконання усіх процедур реєстрації задля уникнення незручностей безпосередньо перед та під час онлайн сесії.

Басистий Вадим, провідний фахівець з міжнародних проєктів та програм

vadymbasysty@gmail.com