Семінар «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global

9-10 грудня 2021 року відбувся третій та останній семінар в рамках програми «Розробка навчальних матеріалів для українських університетів» за підтримки CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США).

Спікерами на семінарі виступили провідні викладачі та професори університету Пердью та Індіани (США), а також представники таких українських ВНЗ, як Хмельницький національний університет, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля та інші.

Хмельницький національний університет на семінарі представляли завідувач кафедри кібербезпеки Кльоц Ю.П. та доцент кафедри кібербезпеки Тітова В.Ю. Вони презентували розроблений в рамках програми навчальний курс «Захист та моніторинг комп’ютерних мереж».

Представлений на доповідь навчальний курс отримав високе схвалення від присутніх, які зазначили його якість, актуальність та пропрацьованість.

Розроблений навчальний курс та набуті під час участі в програмі знання та досвід будуть інтегровані в освітній процес кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету, що дозволить підвищити рівень професіональної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека» та зробити їх більш конкурентоздатними на сучасному ринку праці.

Розробники курсу вдячні Baijian “Justin” Yang, Ph.D. Professor, Dept. Computer and Information Technology Purdue university та Юрій Баришев, доцент кафедри захисту інформації̈ ВНТУ за змістовну та різнобічну менторську підтримку при розробці курсу.