Співпраця з Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України

З 13 по 18 лютого 2021 року у м. Хмельницькому було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Традиційно дане інтелектуальне змагання відбувалося під егідою Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, організатором і координатором заходу є Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн.

17-18 лютого 2021 року в аудиторіях Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проходив захист учнів-науковців відділення комп’ютерних наук. Головою журі секції Кібербезпека був завідувач кафедри Кльоц Ю.П.

Нові правила, нові умови, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам обласний етап конкурсу. У перший день конкурсанти проходили постерний захист, а наступного дня була конференція, на якій учасники один перед одним презентували результати своїх робіт та виявляли цікавість і допитливість до проєктів колег. Саме конференція дала змогу запитувати в інших конкурсантів про деталі їхніх наукових результатів.