Участь кафедри кібербезпеки в  міжнародному проєкті з кібербезпеки Jean Monnet module course “EU best practices for IoT and Smart Infrastructures”

В період 10 червня – 25 липня 2022 року студенти та викладачі кафедри кібербезпеки ХНУ взяли активну участь в міжнародному проєкті «Erasmus +» модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні» з курсу «Найкращі практики ЄС в IoT та розумних інфраструктурах»  (Jean Monnet module: “Integrating the EU cybersecurity framework and policies in Ukraine” – course «EUbestpracticesforIoTandSmartInfrastructures»).

Спікер-інструктор курсу Кузьміних Євгенія, к.т.н, доцент, викладач з кібербезпеки на кафедрі інформатики Королівського коледжу в Лондоні.

Мета курсу – визначення заходів безпеки для Інтернету речей (IoT) з урахуванням складнощів, спричинених різноманітністю областей застосування IoT.

В курсі розглянуто відмінності розподілу ризику для різних середовищ у  IoT, а також загрози та ризики, пов’язані з пристроями IoT. Слухачі навчалися визначати активи в різних інфраструктурах, які потрібно захистити, та методи безпеки, які необхідно прикласти, щоб захистити пристрої та системи IoT від кіберзагроз.

Студенти і колектив кафедри КБ ХНУ дякують координатору проєкту Марині Євдокименко та спікеру-інструктору Євгенії Кузьміних за черговий фаховий проєкт з кібербезпеки.