Участь студентів кафедри кібербезпеки ХНУ у конференції до Дня науки

23 травня на кафедрі кібербезпеки працювала одноіменна секція наукової конференції ХНУ, присвячена до Дня науки.

Під час роботи секції свої доповіді зробили викладачі кафедри та 39 студентів.

Студенти кафедри в своїх доповідях представили результати наукових досліджень в галузі інформаційної та кібербезпеки, а також презентували власні розробки.

Активну участь у роботі конференції прийняли представники студентського конструкторського бюро кафедри.

За результатами роботи секції «Кібербезпека» конференції до Дня науки в ХНУ кращими визнано доповіді:

• Технологія підвищення ефективності захисту інформації в мережі з розподіленими  каналами передачі даних  (студ. Пахар О. В., гр. КБм-21-1)
  • Підвищення ефективності захисту комп’ютерної мережі на основі технології брандмауера (студ. Пахар О.В., гр. КБм-21-1)
  • Криптографічна система нелінійного шифрування з можливістю стеганографічного застосування (студ. Анікін В.А., гр. КБ-18-1)
  • Виявлення вторгнень в корпоративну мережу  (студ. Якубець А.В., гр. КБ-19-1)
  • Курси Жана Моне з кібербезпеки – погляд студента на перспективи інтеграції в освітній процес ХНУ (студ. Колба С.С., гр. КБ-20-1)

Висловлюємо подяку студентам за активну участь в роботі конференції і керівникам за якісну підготовку учасників.