Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”

Студент групи КБ-18-1 Анікін Володимир, разом зі своїм науковим керівником – Муляром І.В., взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”, який проходив у Національному університеті «Львівська політехніка», та були нагороджені дипломом ІІІ ступеню за результатами доповіді.

У конкурсній науковій роботі була висвітлена актуальна тематика криптографічного захисту інформації та запропоновано вдосконалений метод нелінійного шифрування представлений, у вигляді алгоритму, а також у вигляді модифікацій до існуючих криптосистем. Запропонований алгоритм також має стеганографічний режим роботи, що значно розширює область його практичного застосування.