Участь у XII Міжнародній науково-технічній конференції «Безпека інформаційних технологій: ITSEC-2023»

З 2 по 4 травня 2023 у м. Ужгород проходила XII Міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC-2023», організована Міністерством освіти і науки України, Національним авіаційним університетом, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ГО «Асоціація спеціалістів кібербезпеки».

Хмельницький національний університет на конференції очно представляли завідувач кафедри кібербезпеки, к.т.н., доцент Юрій Кльоц та асистент Наталія Петляк з доповіддю на тему «Підхід до аналізу вихідного трафіку».

За час проведення конференції було обговорено багато актуальних питань, що стосуються розвитку спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації».