Участь викладачів кафедри у міжнародному симпозіумі з кібербезпеки

19 жовтня 2021 року завідувач кафедри кібербезпеки Хмельницького національного університету Кльоц Ю.П. та доцент кафедри кібербезпеки Тітова В.Ю. взяли участь у 22-му симпозіумі з кібербезпеки CERIAS 2021 Annual Security Symposium, який проводить Університет Пердью (США).

З привітальним словом виступила доктор Тереза Майєр, виконавчий віце президент з питань досліджень та партнерства, професор з електротехнічної та комп’ютерної інженерії Університету Пердью.

З ключовою промовою стосовно актуальності кібербезпеки у сучасному світі виступив Роб Джойс, директор управління з питань кібербезпеки Агентства національної безпеки США

У рамках симпозіуму учасники обговорювали питання кібербезпеки вбудованих систем з обмеженими ресурсами, надійної мікроелектроніки, приховані атаки на чутливу інформацію, проблеми захисту персональної фінансової звітності та багато інших.