Участь викладачок кафедри кібербезпеки в міжнародній онлайн зустрічі «Women Rock-IT»

Викладачки кафедри кібербезпеки взяли участь у онлайн зустрічі «Women Rock-IT: Народний хакер та глобальний лідер інженерів безпеки Cisco», яка відбулась 30 вересня 2021.

Місія Women Rock-IT – надихнути більше дівчат вивчати техніку, щоб вони не пропустили найкращу роботу завтра. Телевізійні трансляції та блог ведуть жінки, які кинули виклик стереотипам і перетворили свою пристрасть до технологій на корисну та успішну кар’єру.

Спікерами зустрічі були:

• Дженні Редкліфф, яка відома як «The People Hacker», яка є всесвітньо відомим соціальним інженером, яку наймають для обходу систем безпеки за допомогою нетехнологічної суміші психології.
  • Бурку Ісікташ, яка є випускницею Академії мережевих послуг Cisco, яка зараз очолює глобальну команду інженерів безпеки компанії Cisco.

Дженні Редкліфф поділилась думками про соціальну інженерію, причини порушення безпеки та особливості її роботи.

Бурку Ісікташ розказала про навчання в академії Cisco та можливості, які з’являються завдяки якісній освіті та любові до справи, якою займаєшся.

Під час зустрічі спікери поділилися власними історіями успіху та перепонами, які траплялись на їх шляху. Також розказали про перспективи працевлаштування не лише в компанії Cisco, а й інших міжнародних корпораціях.

В Хмельницькому національному університеті функціонує академія Cisco, де є можливість пройти безкоштовне онлайн навчання. З переліком курсів, що доступні, можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3zZs1gk .