Урочиста посвята в студенти та початок навчання студентів першого курсу

Сьогодні, 19 вересня 2022 року. відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

З вітальними та напутніми словами до студентів першого курсу звернулися ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, представники міської та обласної адміністрації, декан факультету інформаційних технологій та студенти старших курсів.

В фінальній частині церемонії для студентів виступали твочі колективи та представники студентської самодіяльності Хмельницького національного університету.

Після урочистої посвяти у студентів першого курсу спеціальності 125-Кібербезпека відбулося знайомство з кураторами груп, завідувачем кафедри, гарантом освітньої програми та  викладачами, а також спілкування з актуальних питань влиття в студентське життя.

Завершився насичений урочистостями день першою лекцією і першими завданнями – навчання в університеті не терпить зволікання.

Колектив кафедри кібербезпеки приєднується до всіх щирих привітань та побажань наймолодшим студентам кафедри і нехай святковий настрій та приємні враження, творча енергія і натхнення не полишають Вас найближчі чотири роки від урочистого старту навчання і до урочистого вручення диплому бакалавра з кібербезпеки !!!