Анонст вебінару від Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” на тему “Detection engineering & Threat Hunting”

📅29 серпня о ⏰15 годині на платформі Zoom відбудеться вебінару від Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.

Запрошений спікер Володимир Гаращенко, CISO в компанії SOC Prime, є експертом з питань кібербезпеки з більш ніж 20-ти річним стажем роботи 😎 в цій галузі у державному та приватному секторі. Сьогодні він успішно поєднує свою діяльність у приватному бізнесі із викладанням у Волинському національному університеті імені Лесі Українки і Cyberport Institute при Biotech. Тож, до питань аудиторії йому не звикати 😉

Говорити будуть на тему: “Інженерія виявлення та проактивний пошук загроз (Detection engineering & Threat Hunting)”. Враховуючи досвід, знання та вподобання спікера можна буде дізнатись багато цікавого про:

▶️порівняння підходів до виявлення кіберзагроз,

▶️взаємодію DE&TH з іншими функціями кібербезпеки,

▶️застосування фреймворку MITRE ATT&CK, приклади практики,

▶️застосування формату Sigma Rules для опису виявлення загроз,

▶️необхідні знання та сертифікації.

Зацікавили? Тоді поспішайте зареєструватись за посиланням 🌐https://form.collect.dai.com/x/JLMPK7YQ, а 29 серпня обов’язково підключайтесь до нашого вебінару.

Нагадуємо, що всі зареєстровані учасники отримають електронний лист-підтвердження 📧 з посиланням на вебінар напередодні заходу. Також усі бажаючі зможуть подивитися захід наживо на Facebook-сторінці Проєкту.

Реєстрація триває до 28 серпня включно ⏳