Вебінар на тему: «Етичне полювання на неетичних хакерів»

28 листопада Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» провів цікавий вебінар для студентів, що вивчають кібербезпеку, на тему: «Етичне полювання на неетичних хакерів». Цей вебінар вирізнявся як особистістю спікера, так і нестандартною формою подачі теми через активне спілкування лектора з учасниками заходу.

Отже, вчора відомий етичний хакер і засновник спільноти українських хакерів-активістів HackYourMom, Микита Книш (Никита Кныш), ділився з учасниками, а також слухачами вебінару інформацією про світ хакерів. Спілкуючись зі студентами наш спікер показав різницю між етичними і неетичними хакерами, допоміг розібратись у документах, які регламентують їх діяльність, визначають порушення у віртуальному світі, правила етичної поведінки, а також поділився власною думкою щодо особливостей цього регламентування в умовах активної кібервійни. Під час заходу також розглянули

▶️різні хакерські угрупування,

▶️способи пошуку їх коріння,

▶️показники ефективності їх діяльності та їх вплив на соціум,

▶️особливості діяльності українських хакерських груп.

“Ваша безпека – на першому місці,” – підкреслив Микити наприкінці вебінару, пояснюючи важливість особистої безпеки для роботи в хакерському середовищі і поділився методами, які допомагають відслідкувати хакера. На завершення він також порадив учасникам сертифікати, які можуть стати для них надійним ключем до світу кібербезпеки, а також відповів на традиційні питання слухачів вебінару.