Вебінар на тему «Фундаментальні основи побудови крипто-стеганографічної системи»

13 березня 2024 року відбувся черговий вебінар з серії заходів за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» на тему «Фундаментальні основи побудови крипто-стеганографічної системи», участь в якому прийняли студенти і викладачі кафедри кібербезпеки ХНУ.

Онлайн-семінар є частиною заходів з популяризації навчального курсу «Фундаментальні основи побудови крипто-стеганографічної системи», розробленого за підтримки USAID Cybersecurity Activity на базі Національного університету Одеська політехніка, для якого Проєкт створив регіональну лабораторію з кібербезпеки.

Спікерами семінару виступили:

• Алла Кобозєва, доктор технічних наук, професор, зав. кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення НУ «Одеська політехніка»
  • Артем Соколов, доктор технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення НУ «Одеська політехніка»

В ході онлайн зустрічі обговорювалось традиційні та інноваційні методи криптографічного та стеганографічного захисту інформації, а також перспективи їх поєднання  питання для підвищення ефективності систем захисту.

Спікери ознайомили слухачів із загальним підходом до аналізу стану й технології функціонування захищених інформаційних систем, який безперервно удосконалюється фахівцями Національного університету «Одеська політехніка», провели презентацію розробленої крипто-стеганографічної системи та розповіли про новий метод розвитку фахових компетенцій здобувачів шляхом опановування фундаментальних основ побудови цієї системи.