Вебінар на тему: “Погляд на аудит кібербезпеки очима менеджера: управління командою, ролями, процесами”

27 лютого студенти та викладачів кафедри кібербезпеки долучилися до вебінару на тему: “Погляд на аудит кібербезпеки очима менеджера: управління командою, ролями, процесами”.

Спікеркою зустрічі була Анастасія Горожанова, старша консультантка з кібербезпеки компанії 10Guards, яка розповіла слухачам про основні елементи аудиту кібербезпеки та допомогла зрозуміти дану сферу більш детально.

Під час вебінару учасники заходу:

• розширили знання про стандарти аудиту кібербезпеки;
  • дізналися про специфіку менеджерського підходу у роботі з командою та клієнтами;
  • побачили різницю між звітами для технічної команди та звітами, орієнтованими на бізнес цілі.

Анастасія детально висвітлила процес проведення аудиту кібербезпеки, розкривши його складові, важливість функціоналу команди та необхідний набір навичок і знань для успішного виконання завдань. Крім того, вона представила реальні приклади аудиту кібербезпеки з урахуванням різних типів компаній та ринків.

Також спікерка обговорила професійні виклики на шляху розвитку в цій галузі та надала поради щодо початку кар’єри в аудиті кібербезпеки, необхідних знань та сертифікатів для успішного вступу на ринок праці та підкреслила важливість не лише університетської програми, а й постійного поглиблення знань у обраній сфері, проходження сертифікаційних програм і вивчення англійської мови.

Традиційно наприкінці зустрічі спікерка відповіла на запитання учасників заходу за тематикою вебінару. Дякуємо Анастасії за цікаву розповідь про професійні виклики та досягнення.