Вебінар «Презентація CTF платформи для змагань і навчання» за підтримки Проєкту USAID

19 березня 2024 року викладачі кафедри кібербезпеки ХНУ прийняли участь у вебінарі «Презентація CTF платформи для змагань і навчання», організованому  кафедрою Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Харківського національного університету радіоелектроніки.

Вебінар є частиною заходів з популяризації  регіональної лабораторії з кібербезпеки, створеної за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

В ролі модераторки заходу виступила Марина Євдокименко, д.т.н., професорка кафедри Інфокомунікаційної інженерії.

Поповського Роман Капуста та Володимир Порохняк розповіли про унікальний інструмент для вивчення теорії через вирішення практичних кейсів з кібербезпеки та проведення змагань, а також презентували можливості CTF платформи CYBER ICE BOX.

Мета платформи – надати студентам університетів з усіх областей України можливість отримати практичний досвід щодо пошуку, ідентифікації та аналізу різноманітних вразливостей, що є важливою навичкою для спеціаліста з кібербезпеки. За допомогою власних знань та симуляції кібератак, користувачі платформи мають змогу проходити змодельовані кібербезпекові ситуації, які виникають в практичному середовищі під час роботи у галузі інформаційної безпеки. Також, всі користувачі набувають можливість поспілкуватися з експертами в галузі кібербезпеки, здобути цінний досвід роботи в команді.

Колектив кафедри кібербезпеки ХНУ дякує організаторам вебінару і Проєкту USAID та долучається до роботи команди з апробації і впровадження CTF платформи.