Відкрита лекція «Кібербезпека в умовах війни» від стейкхолдерів з кіберполіції

5 жовтня 2022 року в Хмельницькому національному університеті на базі кафедри кібербезпеки відбулася відкрита лекція від стейкхолдерів з кіберполіції «Кібербезпека в умовах війни».
Лекцію провели співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України інспектор Олексій Перець і старший інспектор Руслан Данилюк.

Слухачами лекції стали студенти першого курсу магістратури зі спеціальності 125 Кібербезпека, викладачі кафедри кібербезпеки, а також зацікавлені студенти інших освітніх програм.

В ході лекції були розглянуті питання специфічних загроз та ризиків кібербезпеки в сучасних умовах військового протистояння російській агресії, методів і напрямків ведення кібервійни та потидії їм, а також роль і можливості кожного студента, приналежного до галузі інформаційних технологій, в захисті кіберпростору України та здійсненні атак на сайти супротивника.
Також лектори продемонстрували слухачам власні системні розробки та їх можливості.
Студенти і викладачі кафедри кібербезпеки прийняли активну участь у дискусії з проблемних питань лекції.
Студенти магістратури мали нагоду обговорити з представнниками роботодавця перспективи проходження науково-професійної практики і подальшого працевлаштування в кіберполіції.

Для студентів першого курсу було проведено презентацію проєкту Департаменту кіберполіції – екосистеми «MRIYA». В ході презентації фахівці відділу протидії кіберзлочинам продемонстрували студентам основний функціонал екосистеми «MRIYA», який об’єднує основні напрями діяльності Департаменту кіберполіції, та дає змогу громадянам України долучитися до боротьби з окупантами в інформаційному просторі.

Ознайомитись з діяльністю кіберполіції щодо протидії агресі рф можна із наступних новин: